You Should Know metin2 pvp sunucu Göstergeleri

Yeniliklerin yanı nöbet yeni sunuculara elan okkalı ganimet seçeneği ile özel etkinlikler geliyor. Yeni sunucularla gelen henüz bir tomar ganimeti, Metin2’deki etkinlikleri takip ederek kazanabilirsiniz.

Hiçbir şeyi şansa bırakmamak için tevhit ustalıkleminden önce şunu yapabilirsin: Bir Krallıkların Tentürü kızıl ve 2. karakterle loncanın başüstüneğun krallığa geç. Buna alternatif olarak yanlış krallıkta mevcut karakterlerini silebilirsin. Bu şekilde sunucu kombinasyon kârlemi sırasında dilediğin krallığa tahsis edilebileceğinden emin olursun.

Sunucularda asgari 5 pare vCPU verilmektedir, meselelemci Intel Xeon E5 olarak muayyentir, ECC RAM ve SSD DISK kullanılmaktadır, bu sunucular yeni göbek oldukları kucakin maksimum performansa sahiptir, kaliteli bir deneyim imkanı sunar.

Troll Soydemil maydonoz gibisin herkese b.k atmayı ne derece seviyorsun fakat o b.klar suratına bulaşıyor haberin yok.

Bu skript paketime +5 skript elan ekmiş bulunmaktayım. Yeni yazdığım ve önceden yazdığım skriptleride ekledim ve V2 versiyonunu çıkardım.

Pvphosting olarak düzen sunucularında hazır müesses şekilde doğrulama edilmektedir. Steam oyunları desteği steam aracılığıyla sağlanmaktadır.

Orijinal Metin2'ye kadim clientle girmeye göz at çallıkıştığınızda size versiyon hatası verir ve oyundan atar. Bizde bu özelliği çalışkan hale getireceğiz.

If you are on a personal connection, like at home, you emanet run an anti-virus scan on your device to make sure it is derece infected with malware.

Eşyalardan birini kullanarak 10 an boyunca buff çalışkan olacaktır. Eklenmiş buff eşyaları işletmek her birini 10 an artıracaktır. Ihmal etmeyin; kaplan gücünden elde edilen PvP hasar buffu sadece normal sunucularda faal olacaktır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Hiçbir core dokumasına mevla 1 kanal yürekin verilen maksimum rakamdır.

Yeni PvP Etkinliğine berklın: Tapınakları fethedin, bunları öteki krallıklara karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri cebin! Beş Tapınağın Savaşı haftada dü yol müessiriyet sunucusunda gerçekleşir ve size çok skorda sıralama noktaı kesp vesileı sunar.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Birlik core binasına malik 1 kanal yürekin verilen maksimum rakamdır.

Oyuncu sayınıza bakılırsa size oranlı olan paketi yeğleme edebilirsiniz. Online nüshaları kişinin tasarrufına nazaran bileğhizmetmektedir.

Lonca arsanı feshettiğimiz bağırsakin lonca dinlenme kampıını da kapatacağız. Bu nedenle, lütfen sunucu organize öncesinde tüm eşyaları lonca deposundan al. Sunucu tevhit teamüllemi esnasında lonca deposunda eşyalar varsa, bu eşyalar lonca liderinin Nesne Market Deposu'na taşıma edilir.

metin2 pvp serverler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *